Aslı Enver, Murat Boz ile ayrılığı hakkında konuştu !

Geçmişi kısaca hatırlamak gerekirse ; Murat Boz, Eser Yenenle’in evinde Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerle buluşmuş ve Aslı Enver’e ihanet ettiği öne sürülmüştü.

Daha sonra ihanetin söz konusu olmadığı, zira Murat Boz ve Aslı Enver’in bu olaydan önce ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Murat boz bu iddaları kesin bir dille ret etmişti.

Tüm bu yaşananlardan sonra Murat Boz , verdiği konserde hayranlarına şu sözleri söyledi ; Herkes yalan siz gerçeksiniz diyerek Aslı Enver’e bir gönderme yapmıştı.

Bu olayın üzerinden 1 ay geçmesine rahmen Aslı Enver ağzını açıp bir laf etmemişti. O akşam ilk defa suskunluğunu bozan güzel oyuncu, İlişkilerine medeni bir şekilde nokta koyduklarını söylerken Murat Boz ve Bahar Candan skandalı iddasından önce yollarını ayırdıklarını dile getiriyor.

Ayrıldıklarını açıklamasına rağmen sosyal medyadaki Murat Boz ile birlikte olan fotoğrafları silmedi. Bu da akıllara acaba barışma ümidimi var? sorusunu getirdi. Aslı Enver, ortada biten bir ilişkinin olmasına rağmen kavga etmedikleri için fotoğrafları  silmediğini söylüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here