Sıla ve Ahmet Kural Aşkı

Magazin dünyasında yazın ilk bombası patladı. Biri pop müziğin en güçlü yorumcularından biri olan Sıla , diğeri son dönemin en başarılı komedi oyuncularından biri olan Ahmet Kural

Düğün dernek ve çalgı çengi filmleriyle zirveye çıkan Ahmet Kural’ın , pop müziğin en iyi kadın vokallerinden sıla ile aşk yaşamaya başladığı haberi magazin gündemini alt üst etti.

İddaalara göre Sıla ve Ahmet Kural geçtiğimiz hafta bodrumda  bir mekanda baş başa yemek yedikten sonra mekandan el ele ayrıldı. Tatilcilerin meraklı bakışlarını aldırmayan ikili herkesi şaşkına uğrattı.

Geçtiğimiz haftalarda eski nişanlısı Burcu Kıratlı ile bir ödül töreninde pişti olduktan sonra ortalardan kaybolan Ahmet Kural, sessiz sedasız bodruma  gitmişti. Yeni projelerine başlamadan önce tatil yapmak isteyen ünlü oyuncunun yalnız olmadığı anlaşıldı. Bodrumda Sıla ile gizli gizli görüştüğü öne sürülen Ahmet Kural görgü şahitlerinin iddasına göre bir mekanda romantik bir yemek yedikten sonra, hiç çekinmeden ünlü popçuyla el ele tutuşup yürümeye başladı. Yılın aşk bombası tarafları şimdilik sessiz kalmayı tercih etse de ilişkilerinin seyrine göre bu durumu açıklayıp açıklamayacaklarına karar verecekleri konuşuluyor.

Tarih: 21 mayıs 2017 yer: İstanbul Sıla sahnede , Ahmet Kural ise onu dinleyenler arasında. Sıla orkestırasında çalan bir müzisten arkadaşının düğününe yalnız gitmemiş ti. Ahmet Kural’da ünlü popçu ile birlikteydi. Sıla sahneye çıkıp şarkılarını söylerken mekandaki objektiflerden kaçmaya çalışan Ahmet Kural bir kareye yansıyor ve orada olduğunu ele veriyordu.

Uzun süredir hayatlarında kimse olmayan Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural aşkının tohumunun , Nurgül Yeşilçay’ın doğum gününde atıldığı ortaya çıktı. Ünlü çiftin 2 ay önce 41. yaşını beyoğlunda bir mekanda kutlayan Nurgül Yeşilçay’ın partisinde yakınlaştığı iddaa edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here