CHELSEA ÇILDIRDI!

Transfer dönemi Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da oldukça hareketli geçiyor ve inanması zor fiyatlar dillendirilmeye devam ediyor. En son iddia ise İtalyan medyasından geldi.

Torino merkezli La Stampa gazetesinin haberine göre; Premier Ligi şampiyon bitiren Chelsea‘de gelecek sezon için acayip önemli adımlar atıyor ve Şampiyonlar Ligi’ni kazanacak bir kadro kurmanın hedefiyle hareket ediyor…

Eski takımının iki yıldızı…

Menajer Antonio Conte‘nin ilk hedefi eski çalıştırdığı takım olan Juventus’un iki önemli defans oyuncusu Lonardo Bonucci ve Alex Sandro‘yu transfer etmek.

İki oyuncuya 114 milyon euro

La Stampa gazetenin haberine göre Londra kulübünün daha önce de Juventus’a bir teklif yaptığı ama Torino ekibi tarafından bu teklifin reddedildiği, şimdi ise bu iki oyuncu için 114 milyon euroluk son bir teklifle gelindiği belirtildi.

Sandro gitmesin diye yeni sözleşme

Bonucci’nin yeni bir heyecan aradığı bilgisi alınırken Alex Sandro’nun Torino’da kalmayı tercih ettiği yazıldı. Torino ekibinin de Brezilyalı sol bek için 2022’ye kadar yıllık 5 milyon euroluk yeni bir sözleşme önereceği aktarıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here