Ünlü olmak için evlilik programına çıkmak şart mı?

Bu soruyu soruyoruz. Günümüz Türkiyesin’de evlilik programları diye bir saçmalık var. Üstelik bu saçma sapan program ile meşhur olan insanlar var. Peki bu insanlar nasıl oldu da meşhur oldu? Bir çoğumuz bu soruya anlam veremese de tabiki de bir cevabı var.

Evlilik programları gerçek mi ?

Evlilik programları tabiki de gerçek değil. İnsanları kandırmaya yönelik oluşturulmuş bir programdı. İlk evlilik programı benim görüşüme göre gerçeği yansıtıyordu. Artık gerçeği yansıtmak gibi bir durum söz konusu değildir.

Evlilik programlarında çıkan gelin ve damat adayları aslında amatör oyunculardır. Herşeyin kurmaca olduğunu çok belli eden bu oyuncular evlilik programları sayesinde ünlü olup türk dizilerinde rol almaya başladılar. Son olarakta tüm türkiyenin tanıdığı hanife’de bunlardan biri oldu.

Evlilik programı sayesinde ünlü olanlar

Evlilik programı sayesinde ünlü olan isimler şöyle

Hanife Topal (Kimseleri beğenmeyen sahte gelin adayımız.)

 

 

 

Solmaz Çiros (Danslarıyla meşhur olan sahte gelin adayı)

 

 

 

Nevruz Hanım

 

 

Eser West

 

 

 

 

Songül Hanım

 

 

 

 

 

Birkan ve Sevgi ( Sex görüntüleri ortaya çıktığı için bir arada yazdım)

 

 

 

Apaçi Mustafa ( Bu arkadaş dans etmeyi çok seviyor. Kapkaçtan yakalandığı haberleri çıkmıştı.)

 

 

Nevin Hanım ( Akıllara zarar çılgın danslarıyla koca arıyor )

 

 

Caner Toygar ( Bardak kıran caner )

 

 

 

Tülin Koca ( Türkiye’nin ilk gelin adayı )

 

 

 

 

 

 

Cansel ( Eser West in kısmetse oluru )

Bunun gibi daha bir çok var isim ama en bilindiklerini bu listede bu şekilde sıraladık.

Evlilik programı ünlülerini tek tek tanıyalım

Zuhal Topal, Esra Erol gibi birçok evlilik programına katılan Hanife Topal Kimdir?

Hanife, 1995 yılında İzmir’de doğdu. Evlilik programları aracılığıyla adını duyuran Hanife, kimseyi beğenmemesiyle dikkatleri üzerinden topladı. Hanife, evlilik programları sayesinde ünlü olmayı ve bir dizide rol almayı başardı. Ortaokulunu İzmir’de bitiren Hanife, lise ve üniversite eğitimi almamıştır. Bir çok evlilik programına katılan Hanife başörtüsünü çıkarıp programlara da katılmıştır.

İşte Hanifenin saçı açık hali

Solmaz Çiros Kimdir?

Evlilik programlarının fenomen ismi Solmaz, İzmir’de romanların yaşadığı çingene mahallesinde yaşamaktadır. 1997 doğumludur. 1 evli ablası ve 2 tane de kendinden küçük kardeşi olmak üzere 4 kardeşlerdir. Babası ile annesi ayrıdır. Solmaz annesi ile beraber yaşamaktadır. Fakat babasıyla arasındaki bağlarını koparmamıştır. Son zamanlarda Aşkı roman isimli çingene dizisinde oynamaya başlamıştır. Artık o bir ünlüdür. Evlilik programlarına ünlü olmak için çıktı ve sonunda hedefine ulaştı. Ünlü olmak isteyen herkesi evlilik programlarına davet ediyoruz 😀

Evlilik programları, insanları farklı bir psikolojiye sokarak ahlaki değerlere ve insanların sosyal yaşantılarında farklı davranmalarına neden olabilir. RTÜK filmlere aşırı sansür uygulayacağına evlilik programlarıyla alakalı bir düzenleme için çalışsalar daha iyi olurdu.

Umarım sesimizi duyurabiliriz.

2 YORUMLAR

  1. Evlilik programlarının gerçek kişiler tarafından yapılmadığını oraya çıkan herkesin ünlü olmak istediğini düşünüyorum. Bu anlamda kaliteli bir makale olmuş, emeği geçenlere teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here