Jordi Reyiz Kimdir? Ne İş Yapar?

İsmini sık sık duyduğumuz Jordi reyiz‘in asıl adı Jordi El Nino Polla dır. Henüz 21 yaşındaki Jordi, aslen Portekizlidir. Kısa zamanda ünlü olmuştur. Türkiye’deki lakabı Jordi Reyiz dir.

Peki Jordi El Nino Polla‘yı Ünlü yapan şey nedir? ve Neden Türkiye deki lakabı Jordi Reyiz dir?

Jordi, ünlü p*rn* yıldızıdır. Yaşından daha da küçük gözüktüğü için ilginç konulu filmlerde oynamaktadır. Ayrıca her zaman kendinden büyük ablalarla boy gösteriyor. Ve boyuyla orantısız cinsel organı bulunmaktadır. 🙂 Sevimli ve bebeksi yüz ifadesiyle bütün dikkatleri üzerine çektiğini de göz önünde bulundurursak “Jordi Reyiz” ismini alması kaçınılmaz oluyor.

Oynadığı her film de kendi farkını ortaya koymayı başarmıştır. Gençlerin ilgisini toplamayı başarmıştır. Jordi’nin yerinde olmak isteyen birçok insan olduğunu tahmin edebiliyorum. Jordi Reyiz biyografisi ile bu şekilde özetleyebiliriz. Sizde hala jordi El Nino Polla filmlerini izlemediyseniz bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 🙂

Kısa boylu çelimsiz olarak gözükse de, çok yetenekli bir film yıldızıdır. Oynadığı filmlerde ne kadar kaliteli bir film yıldızı olduğunu görebilirsiniz. Bir çok yapım şirketinin filmlerinde oynamıştır.

5 YORUMLAR

  1. Jordi El Nino, en beğendiğim +18 film yıldızı çocuk. Velet hayallerimizi yaşıyor ama işini çok iyi yapıyor ve bunun için Jordi Reyiz lakabını sonuna kadar hakediyor. Jordi Reyiz bir harika dostum! Güzel bir yazı olmuş teşekkür ederiz.

  2. Jordi reyiz dedin mi akan sular durur.. Severek takibini yapıyorum uçanı kaçanı affetmiyor. +18 filmlerini biricik yıldızı ayrıca gerçek ismi de çok karizmatik “Jordi el nino polla” isme veresim geldi 😉 olgun kadınların bi numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here