Apple’ın Yeni Telefonu iPhone X Özellikleri

Apple dünya markasının yapmış olduğu onuncu yılana özel bu telefon herkesin ilgisini çekmektedir. iPhone X tüm görünüşü ile herkesin ilgisini çekmektedir. Apple diğer iPhone serilerinde kullanmış olduğu kasa şeklini tamamen değiştirmiştir. iPhone X ön tarafının tamamen ekran olmasıyla acayip bir fark yaratmıştır. Arka tarafında ise diğer telefonlarında kullanmış olduğu modellerde kamera yan yana iken bu telefonda kamera alta doğru yapılmıştır ve arka tarafı tamamen teknolojik bir cam ile kaplanmıştır. Bu da herkesin ilgisini çekmektedir. İnanılmaz bir görünüşe sahip olan iPhone X özellikleri bakımından da diğerlerinden baya bir farklıdır.

İphone x Özellikleri:

Ekran boyutu olarak iPhone X tam olarak 5.8 inçtir. Oldukça kullanışlı bir telefon olarak ekranın tamamen Süper Retina ekran olması eşsiz bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamıştır. Ön ekranda bulunan küçük bir kısım Face ID özelliğini ve kameralar gibi sensörleri barındırmaktadır. Ön ve arka kısımlarda kaplı olan cam sayesinde suya ve toza dayanıklı bir cihaz olarak ortaya konulmuştur. Yüz tanıma özelliği ile kimse artık telefonumuzun kilit ekranını açamayacak.

Apple iPhone X 12 MP arka kamerası ile inanılmaz video ve fotoğraf çekmektedir. İnanılmaz çözünürlükte video ve fotoğrafları çekerken tabi ki de bizim büyük bir depolama alanı gerekmektedir. 258 GB depolama alanı bulunmaktadır. Hızlı şarj özelliği ile otuz dakikada %50 şarj olabilmektedir ve kablosuz şarj özelliği de bulunmaktadır bu eşsiz telefonun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here