Penis Büyütme Yöntemleri

0
1270

En hızlı penis büyütme yöntemleri . Evet arkadaşlar bu makalemizde biz Türk erkeklerin en büyük takıntılarından biri olan ve çağımızın hastalığı olarak adlandırabileceğimiz bir sorundan bahsedeceğim .

En hızlı penis büyütme yöntemleri

Öncelikle bu başlık altında bir kaç seçenek toplanıyor . Kısaca insanların bu kısa penis takıntısından bahsetmek gerekirse , Dünya’da hiç bir şeyin adaletli dağıtılmadığını göz önüne alırsak , penis boyu da bu adaletsizlik içerisine girmeye aday olarak çıkar. İdeal penis boyu kac cm olur ? Arkadaşlar ideal penis boyu şu kadar olur diye bir durum söz konusu değil . Dünyada yapılan araştırmalara göre insanların 5 cm ile 35 cm arası penis boyu çıkıyor. Dünyada yaşayan erkekleri bu ortalamaya böldüğünde ise ortalama 12 – 14 cm arası bir ortalama çıkıyor.

Penis boyunuz 10 cm altındaysa üzülmeyin !

Dediğimiz gibi yapılan bu araştırma sonucu kendi tahminlerimizi yürütmemiz gerekirse , dünyada yaklaşık iki milyon erkek varsa bu iki milyon erkeğin 4/1 kesimi 10 cm penis boyu ve altında kalıyor. Sizde bu lanet olası 4/1 lik kesimde iseniz , bu alt sınıftan kurtulmanın yolunu arıyor , yada bu duruma alışmış kesimdesiniz . Yahu önemli olan boyutu değilmiş ki , İşlevi önemliymiş ! diye kendinizi avutuyorsanız avutmaya devam edin madem işe yarıyor. Peki acı bir soru olacak ama boyutu büyük olan penis işlevli değil mi ? senin küçük penisin arı iğnesi gibi vızır vızır da adamın üçüncü bacağı kalas mı ? . Tabi bunlar biraz latife ile ele alınmış gerçekler ama gerçekler hani .

Gördüğünüze Üzülmeyin !

Her baktığınızda küçük olduğunu düşünüyorsanız ve elinizde kayboluyorsa sizin Penis pompası almaya ihtiyacınız var demektir . Bu küçük penis aynı zamanda psikolojik olarak da insanı çok etkiler. Kadınlardan uzak durmanızı sağlar. Yada ilk seks deneyimi yaşayacağınız sevgilinizle cinsel ilişkiye girmenizi epey zorlar. Tabi sonrasında da o acaba penisimin küçük olduğunu bana ima mı edecek beklentisi ile iyice içine kapanık bir hal almaya hiç gerek yok . Penis pompası 3 ila 6 cm arasında kesin bir uzama sağlıyor. Bilindiği gibi penis esneyen ve uzayan bir uzuv olduğundan , penis pompasının yaptığı vakum ile iyice genişler ve uzar .

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here