En Güzel James Wan Korku Filmleri

0
752

En Güzel James Wan Korku Filmleri

Korku filmlerini çok seviyorsunuz ama hangi korku filmini izleyeceğinize henüz karar veremediyseniz. Biz sizin için en iyi ve en güzel James Wan yapımı korku filmlerinden bir liste yaptık. 2018 tarihine kadar olan tüm korku filmleri arasından en güzel konuya sahip ve korkutucu korku filmlerinden güzel bir liste hazırladık.

 İşte en iyi korku filmleri

James Wan Korku filmleri Başarılı yönetmen James Wan, tüm korku filmlerinde başarıya imza atmıştır. Bu nedenle James Wan filmlerini tavsiye ediyorum

Korku Seansı (The Conjuring) 2013

James Wan filmlerinden biride korku seansı . Gerçek bir hikayeye dayanan bu filmde, doğa üstü olayları konu alıyor. Dünyaca ünlü şeytan bilimci Ed ve Lorraine Warren bir gün Perron ailesinden bir telefon alırlar. Perron Ailesi yeni taşındıkları evde doğaüstü olayların olduğunu farkederler. Bunun üzerine şeytan bilimci Ed ve Lorraine Warren çifti ile iletişime geçip olan biteni anlamaya çalışırlar. Evde şeytani varlıklar vardır. Warren çiftinin aldıkları en zor ve tehlikeli bir görevdir.

Korku Seansı 2 (The Conjuring 2) 2016

Korku Seansı filminin 2. Serisinde ünlü şeytan bilimci Ed ve Lorraine Warren çifti yine işbaşında. Bu sefer farklı bir aileye musallat olan şeytani varlıklar, Ed ve Lorraine Warren çifti durdurmaya çalışacak. Bakalım başarılı olabilecekler mi?

Ruhlar Bölgesi (Insidious) 2011

James Wan yapımlarından biri olan ruhlar bölgesi filminde astral seyahat konusunu ürkütücü bir şekilde işliyor. Bir ailenin küçük çocuğu olan Dalton, sabah uyanamayınca ailesi tarafından hastaneye götürülür. Doktorların bile anlam veremediği bu olay karşısında çaresiz kalmışlardır. Dalton, komadadır ve uyanamamaktadır. Bu esnada evde oluşan doğaüstü olaylar neticesinde eve medyum çağırılır. Korku dolu macera başlamış olur.

Ruhlar Bölgesi 2 (Insidious 2) 2013

Filmin devamı olarak çıkmıştır. 2. Serisinde de korku dola macera devam edecektir. Film ile alakalı çok kopya vermek istemiyorum ama izlenmesi gereken filmlerden biridir.

Ruhlar Bölgesi 3 (Insidious 3) 2015

Ruhlar Bölgesi 3 filmi, ruhlar bölgesi filminin başlangıcını konu alıyor.

Ruhlar Bölgesi 4 (Insidious 4) 2018

Annabelle

Korku Seansı filmindeki annabelle bebeğini konu alan bir film

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here